qmint Hakkında

"Türkiye´den Avrupa´ya" Online Alışverişin Adresi

Hakkımızda
Avrupadaki online pazaryeri qmint.eu. Türkiye´deki satıcı ile Avrupalı nihai müşteriyi birbirine bağlar. Misyonumuz, Türkiye ile Avrupa arasındaki ticareti kolay bir şekilde kolaylaştıran bir platform oluşturmaktır. Perakende, lojistik ve müşteri hizmetleri uzmanlarından oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve onları güvende tutmaya odaklanmıştır. Kaliteli hizmet ve ürünlerimizin yüksek kalite standartları sayesinde pozitif bir büyüme oranı sağlıyoruz.
İster moda, aksesuar, ev eşyaları arıyor olun, ister doğrudan Türkiye’den mobilya sipariş etmek isteyin, platformumuz size geniş bir ürün yelpazesi sunuyor – qmint.eu’da bulacaksınız! Ayrıca müşterilerimize kapsamlı gümrükleme ve vergi düzenlemeleri sunuyoruz. Bu, Avrupa’daki her tüketicinin, çok fazla çaba harcamadan birkaç Türk satıcısından mal sipariş edebileceği ve Paypal, kredi kartı veya taksit ödemeleri gibi tüm yaygın ödeme seçenekleri dahil olmak üzere tek bir Avrupa faturasıyla evlerine teslim ettirebileceği anlamına gelir.
Odak noktamız, teklifimizi genişletmek için çeşitli önlemler aracılığıyla farklı kriterleri karşılamaya çalışmaktır: İster ürün seçenekleri, ister müşteri hizmetleri veya işleme süreçlerimizin güvenliği ile ilgili olsun – qmint.eu her zaman modern bir alışveriş deneyimi sunar.

2022

Kuruluş Yılı

300

Mağaza Satıcı

60.000

Ürün

25

Gönderilen Ülke

about us img 11
about us img 21

Vizyonumuz

Avrupa´ya Satış Mağazası

Türk satıcıyı Avrupalı ​​son müşteriyle buluşturmak istiyoruz. Satıcılar, qmint.eu pazaryerimiz aracılığıyla ürünlerini Avrupa'daki müşterilere hızlı ve kolay bir şekilde satabilir. Müşteriler, geniş bir ürün yelpazesinden yararlanır ve ürünleri evlerine teslim ettirebilir.

VISION

neden qmint

qmint.eu'nun online alışveriş için en iyi seçenek olma nedenleri!

Avantajlar
“qmint.eu’nun Türkiye’den satıcılar ve tedarikçilerle Avrupa müşterilerine hizmet veren online mağazamıza hoş geldiniz. qmint.eu’nun online alışveriş için en iyi seçenek olma nedenlerinin dördünü göreceğiz.”
1. qmint.eu’da sipariş vermenin basitliği:
“qmint.eu’da sipariş vermek kolay ve konforludur. Mağaza düzenli bir şekilde tasarlandı ve sipariş verme hakkında net talimatlar bulunmaktadır. Zor formlarla uğraşmak ya da uzun bekleme sürelerine maruz kalmak gibi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.”
2. Gümrük ve vergi işlemlerinin olmaması
“qmint.eu’nun diğer büyük bir avantajı gümrük ve vergi işlemlerinin olmamasıdır. Bu, qmint.eu’dan ürünler satın alırken vergi veya tarifeler ödemek zorunda olup olmadığınız konusunda endişe etmeniz gerekmediği anlamına gelir. Tüm maliyetler sipariş verdiğiniz ürünü sepetinize eklediğinizde gördüğünüz fiyata dahildir.”
3. Ürünler Türkiye’den gönderilir
“qmint.eu’nun diğer bir avantajı ise tüm ürünlerin doğrudan Türkiye’den gönderilmesidir. Bu, siparişinizin uzun mesafeler boyunca taşınırken kaybolma ya da hasar görme riski olmadığı anlamına gelir.”
4. Sadece bir kez nakliye ücreti ödenir
“Son olarak, qmint.eu cazip nakliye ücretleri sunmaktadır. Birkaç ürünü aynı anda satın alırsanız, sadece bir kez nakliye ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Bu, diğer online mağazalara göre birden fazla ürün satın alırken daha az ödeme yapma ihtimaliniz olduğu anlamına gelir.”
Sonuç: “Tüm bunların yanı sıra, qmint.eu online alışveriş yapmaya kolay, konforlu ve maliyet etkin bir yol sunmaktadır. Sipariş sürecinin basitliği, gümrük ve vergi işlemlerinin olmaması, doğrudan Türkiye’den gönderim ve cazip nakliye ücretleri qmint.eu’nun online alışveriş ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçenek olmasını sağlar.”
facebook qmint